O nás

Moderátor

Moderátor Marián Kapusta je dlhoročný aktívny kresťan, hudobník a člen kresťanskej kapely, má za sebou niekoľkoročné štúdium Biblie u nás a aj v zahraničí, je zakladateľ a moderátor projektu „Biblia za rok“. Jeho celoživotnou záľubou je šport, pôsobil aj ako futbalový hráč a tréner, je organizátorom medzinárodných futbalových turnajov a aktívne pôsobí ako hlavný tréner milujúcej manželky a 4 detí 😁.

Ak sa chcete dozvedieť viac o moderátorovi, môžete si pozrieť inšpiratívny rozhovor z LifeTV https://www.youtube.com/watch?v=PothEjo_XU4.

Naša vízia

Patríme ku kresťanom modernej kresťanskej reformácie, ktorí sa snažia o obnovu ozajstných kresťanských hodnôt prostredníctvom návratu k Biblii a k praktickému kresťanskému životu spočívajúcom v osobnom vzťahu s Bohom. Veríme, že Boh sa nemení a vie sa svojou láskou a mocou dotknúť každého človeka a pozitívne zmeniť jeho život. Máme nádej v tom, že biblické princípy platia pre „obyčajné“ oblasti ľudského života, akými sú rodina alebo práca. Našou súčasťou je aj pomoc a služba ľuďom prostredníctvom modlitieb za akékoľvek životné situácie a potreby.

Kontakt

V prípade otázok alebo ak máte tip na zaujímavú osobu do relácie, napíšte nám na [email protected]
Telefón: +421 907 583 269